Samenstelling Raad

navigation_sitewide_header

Samenstelling Raad



Fractievoorzitter mevrouw M.M. (Margriet) Boon-Visser
Telefoonnummer: 0229 - 501 985
E-mail: mmboonvisser@hotmail.com

Nevenfuncties:

  • Buitengewoon Ambtenaar Burgerlijke Stand (BABS) Hoogkarspel
  • Voorzitter voetbalvereniging W.S.W.


De heer A.G. (Aad) Molenaar
Telefoonnummer: 0228- 563 097
E-mail: aadmolenaar60@gmail.com

Nevenfunctie:

Intern begeleider Basisschool

De heer J.A.C. (Jeroen) van der Putten
Telefoonnummer: 0228 -562 305
E-mail adres:jvdpcdad@me.com

Nevenfuncties:

  • Directeur/aandeelhouder Buro64 B.V.
  • Directeur/aandeelhouder V.D.P. Projectbureau B.V.
  • Directeur/eigenaar Jems Consultancy
  • Voorzitter jeugdcommissie S.C. Spirit '30
  • Lid initiatiefgroep 'Naar school in Westwoud'

 

De heer W.J.M. (Wessel) Groot
Telefoonnummer: 0228 - 542 251
E-mail adres: Wessel93@live.nl
De heer M.A. (Marcel) Koomen (CDA)
Telefoonnummer: 0228 - 564 108
E-mail-adres: mkoomen1@me.com

Nevenfuncties:

  • Bestuurslid Dagelijks Bestuur Westfriese Bedrijvengroep
  • Hoofd Centraal bedrijfsbureau Op/maat
  • Eigenaar Marcelkoomen Advies & Interim Management
Fractievertegenwoordigers:
W.M. Neefjes 0229 - 261 591 w.neefjes@quicknet.nl
C.F. Homan 06 - 218 505 58 mhomancda@gmail.com
J.G.M. Klein Swormink 0228 - 567 202 swormink@gmail.com
04-11-2014

Website van uw partij

Nieuwsgiering wat de raadsleden nog meer doen? Door op het partijlogo te klikken, kunt u naar de website van de VVD.



Fractievoorzitter de heer J. (Jaap) Klasen
Telefoonnummer: 0228 - 562 601
E-mail: klasen@xs4all.nl

Nevenfuncties:

  • Interim voorzitter Het Grootslag
  • Administrateur P.K.N. Hoogkarspel/Lutjebroek



De heer W.T. (Wilco) Bregman (VVD)
Tel.nr. 0228-568819
E-mail adres: wilcobregman@quicknet.nl

Nevenfunctie

Eigenaar bloemkwekerij
De heer R.A.T (Robbert) Oud
Telefoonnummer: 0228 - 721 524
E-mail adres: Robbert.VVDDrechterland@gmail.com

Nevenfunctie:

Verzekeringsadviseur VDS risicobeheer B.V.
Mevrouw Y. (Yvonne) Roos-Bakker
Telefoonnummer: 0228 - 724 548
E-mail adres: yvonne.vvddrechterland@gmail.com

Nevenfuncties:

  • Ambtenaar gemeente Hoorn
  • Administratieve ondersteuning De Boer en Roos Vastgoed
Fractievertegenwoordigers:
Naam: Telefoonnummer: E-mail adres:
M.W. Stosz 0228 - 542 026 m.stosz@quicknet.nl
J.P. Dekker 0229 - 501 206 sjaakdekkerfokvarkens@hetnet.nl
N.J.M Vertelman 06 - 236 522 63 Niels_vertelman@hotmail.com
20-12-2011
Thema Samenstelling raad
Fractievoorzitter de heer P.A. (Peter) Kuiken (GBD)
Telefoonnummer: 06 - 524 645 49
E-mail adres: peter.kuiken@capgemini.com

Nevenfuncties:

  • Ere voorzitter voetbalvereniging Reiger Boys Heerhugowaard
  • Consultant bij Capgemini


Mevrouw L. (Bep) Bregman-de Reus
Telefoonnummer: 0228 - 541 337
E-mail: bepbregman@gmail.com

Nevenfuncties:

  • Voorzitter Samenwerkende Vrouwen Drechterland
  • Voorzitter Stichting Welzijn Stede Broec
  • Bestuurslid Sociaal Cultureel Centrum Hét Postkantoor

De heer P. (Peter) Keersemaker
Telefoonnummer: 0228 - 562 081
E-mail: peterkeersemaker@live.nl

Nevenfuncties:

  • Voorzitter A.N.B.O. afdeling Hoogkarspel
  • Bestuurslid Kinderhuis De Schuilhoeve

Fractievertegenwoordigers:
B.Bosma 0229 - 501 545 b.bosma@gbdrechterland.nl
T.T.M. Groot 0228 - 542 251 ttm.groot@quicknet.nl
J.A. Keuning 06 - 181 057 48 keuning@quicknet.nl
20-05-2014
Thema Samenstelling raad

Fractievoorzitter de heer J.H.N. (Jeroen) Broeders
Telefoonnummer: 0229 - 844 290
E-mail adres: jeroenbroeders@progressiefdrechterland.nl
De heer David van Gelderen
Telefoonnummer: 06 53 78 31 36
E-mail adres: david@progressiefdrechterland.nl

Nevenfuncties:

  • Bestuurslid Flecha Events
  • Guest Relations Manager Steigenberger Airport Hotel Amsterdam



J.C.N. Wagenaar
Telefoonnummer: 0228 - 56 12 87
E-mailadres: jcn.wagenaar@gmail.com

Fractievertegenwoordigers:
M. Faas 0228 - 542 436 marijckefaas@gmail.com
H.J.C. Gerrits 06 - 26 24 44 61 erikgerrits@progressiefdrechterland.nl
A.E. Campfens 0228 - 561 303 alexcampfens@progressiefdrechterland.nl
12-08-2014
Thema Samenstelling raad

Senioren Partij Drechterland

Fractievoorzitter de heer M.H. (Marcel) ten Have
Telefoonnummer: 0228 - 568 244
E-mail adres: A.ten.Have@quicknet.nl

Nevenfuncties:

  • Advocaat
  • Docent Schoevers
  • Docent N.C.O.

Senioren Partij Drechterland

De heer H.A. (Harm) Schraa
Telefoonnummer: 0228 - 562 373
E-mail adres: HA.Schraa@quicknet.nl
  • Voorzitter Begrafenisvereniging De Laatste Eer
Fractievertegenwoordigers:
J.A. van der Meer 0229 - 840 064 jaapa3@ziggo.nl
P.P. Waterman 0228 - 562 007 ppwaterman@ziggo.nl
R. Jonker 0228 - 543 186 jonkersteur@quicknet.nl
21-10-2014
Thema Samenstelling raad