Snel van start

Snel van start
De gemeenten Drechterland, Stede Broec en Enkhuizen zijn officieel aangesloten bij Burgernet. Vanaf nu zullen deelnemers meedoen met Burgernetacties in de buurt.

Drechterland is aangesloten bij burgernet

Het doel was 1000 aanmeldingen binnenslepen voor het nieuwe systeem Burgernet. Drechterland, Stede Broec en Enkhuizen hebben inmiddels honderden aanmeldingen binnen. De gemeente zal veiliger worden door deze manier van samenwerking tussen de inwoners en politie. Inwoners en ondernemers die lid zijn van Burgernet krijgen een melding van bijvoorbeeld een inbraak of een vermist kind. Uit onderzoek blijkt dat het de kans op opsporing of aanhouding met 10%- 15% vergroot.
Wilt u zich ook aanmelden voor Burgernet? Kijk dan op www.burgernet.nl
23-12-2011

Burgernet

Iedereen wil graag prettig wonen en veilig leven in Drechterland. Daarom sluit Drechterland binnenkort aan bij Burgernet. Dit is een initiatief van de gemeente en de politie. Kijk ook op www.burgernet.nl.